Books: Architecture, Art Number of items: 117
1468311
15402
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Építészet a középkori Dél-Magyarországon. Tanulmányok. Szerk.: Kollár Tibor. Bp., 2010, Teleki László Alapítvány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
7 000 HUF
1495257
15403
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
2 400 HUF
1515765
15404
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pajor Géza: Kínai kerámiaművészet. The art of chinese pottery. Vezető a kínai kerámia kiállításhoz. Bp., 1975, Hopp Ferenc Kelet-ázsiai Művészeti Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és angol nyelven.
1 000 HUF
1516120
15405
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvtétel, 1950-1952, 4 db:
I. Magyar Képzőművézeti Kiállítás. Bp., 1950, Szikra-nyomda. Kiadói papírkötés.
II. Magyar Képzőművézeti Kiállítás. Bp., 1951, Athenaeum-nyomda. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Lengyel Realista Festőművészet. Bp., 1952, Athenaeum-ny. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Horváth Márton: Megjegyzések a képzőművészeti vitához. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
1 000 HUF
1514049
15406
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jude Welton: Monet. Életének és művészetének képes története. Bp., 1993, Park Kiadó. Szemtanú művészet sorozat. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 000 HUF
1488111
15407
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ornamentalkunst aus Dunhuang. Bev. Hsün, Wang. Peking, 1956, Verlag für Fremdsprachige Literatur. 20 db színes illusztráció. Papír mappában, jó állapotban.
1 000 HUF
1518827
15408
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tanulmányok Lossonczy Tamás művészetéről. Bp., 2006, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
2 000 HUF
1468905
15409
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hellmuth Christian Wolff: Oper. Szene und Darstellung von 1600 bis 1900. Musikgeschichte in Bildern IV./1. Leipzig, (1968), VEB Deutscher Verlag für Musik. Kiadói egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. /
Linen-binding, in german language.
1 000 HUF
1445353
15410
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Koós Judith: Modern Otthon. Budapest, 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval. fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, rajtuk retró lakásbelsőkkel.
1 000 HUF
1468989
15411
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Anneliese Kocialek: Wilhelm Busch album. Berlin, é.n., Kinderbuchverlag. 13. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, rajzokkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. /
Hardback, in german language.
2 000 HUF
1468966
15412
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
René Simmen: Die Welt im Puppenspiel. Zürich, 1972, Silva-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, gazdag képanyaggal, német nyelven./
Linenbinding, with paper cover, in german language.
2 000 HUF
1468998
15413
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Yehudi Menuhin, Curtis W. Davis: Az ember zenéje. Fordította Dávid Gábor. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035