Flüeler, Niklaus: Grosse Photographen unserer Zeit: Werner Bischof. Luzern - Frankfurt a. M., 973, Bucher (Bibliothek der Photographie 6.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Ettore Camesasca: Das Haus. Vom Pfahlbau bis zur Wohnmaschine. 1971, Bertelsmann Kunstverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. /
Linen-binding, with paper cover, in german language.
Jarmila Blazková: Wandteppiche. Fordította Anna Albertová. Prága, 1957, Artia. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. /
Linen-binding, in paper cover, the paper cover is raunchy. in german language.
Korshunova, T. T.: Kostyum v Rossii XVIII - nachala XX veka. Costume in Russia 18th - early 20th centuries from the Ermitage Collection. Leningrad, 1979, Hudozhnik RSFSR. Vászonkötésben, védőborítóval, karton tokban, jó állapotban.
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Barát, Éber, Takács: A művészet története. I-II. kötet. Az ókor művészete. A kelet művészete. Európa művészete. 176 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadó egészvászon kötésben.