Books: Architecture, Art Number of items: 117
1443765
15438
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Dezső: Ókor a középkor művészetében. Parthenon-tanulmányok. Budapest, 1944, Parthenon-Franklin-Társulat, 79 p.+ 8 t. Kiadói félvászon-kötésben.
1 400 HUF
1445354
15439
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
1304416
15440
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
7 000 HUF
1312873
15441
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
5 000 HUF
1469037
15442
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire d'art L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1450478
15443
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Deutsche Dome des Mittelalters. Berlin, cca 1920 Langewiesche. Szakadt védőborítóval / With torn protective cover.
1473896
15444
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fenyő Iván: Dürer. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóban.
1 000 HUF
1464220
15445
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Léger, Fernand: A festő szeme. Bp., 1976, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1422357
15446
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vitéz Ferenc: É. Kovács László festőművész, honismereti kutató munkássága. Debrecen, 2006, Ethnica. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1464299
15447
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fleming, John - Honour, Hugh - Pevsner, Nikolaus: The Penguin Dictionary of Architecture. London, 1980, Penguin Books. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
1464284
15448
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Eskimo. Beinschnitzerei eines Polarvolkes. Szerk.: Israel, Heinz. Leipzig, 1983, Prisma Verlag. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1468228
15449
288
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Imago sorozat két kötete:
Oto Bihalji-Merin: Él-e még a művészet? Fordította Szaszovszky József. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés.
Edgar Wind: Művészet és anarchia. Fordította Turai Hedvig. Bp., 1990, Corvina. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035