Dr. Szabó Zoltán:Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, K.M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
Erdélyi medence földigázkutatásai 1911-1913. (Három geológia munka egybekötve.) Dr. Böck Hugó: Az erdélyi medence földgázt tartalmazó antiklinálisairól. /Böhm Ferenc: A Nagysármás és kissármás községek határában végzett mélyfúrások leírása. / Jelentés az erdélyi medence földgázelőfordulásai körül eddig végzett kutató munkálatok eredményeiről II. rész 1. füzet. Bp., 1911-1913, Magyar Királyi Állam...
Dr. Lassovszky Károly: A Mars bolygó. Tudományos Gyűjtemény 9. Pécs-Bp., 1924, Danubia Kiadása. Kiadói papírkötés, belsejében ex librisszel, illusztrált, kopottas állapotban.
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Korabeli kopottas félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, számos ...
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.
Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.