Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 85

Dr. Szabó Zoltán:Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, K.M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
15491.

2 600 HUF
7,03
7,65
Erdélyi medence földigázkutatásai 1911-1913. (Három geológia munka egybekötve.) Dr. Böck Hugó: Az erdélyi medence földgázt tartalmazó antiklinálisairól. /Böhm Ferenc: A Nagysármás és kissármás községek határában végzett mélyfúrások leírása. / Jelentés az erdélyi medence földgázelőfordulásai körül eddig végzett kutató munkálatok eredményeiről II. rész 1. füzet.  Bp., 1911-1913, Magyar Királyi Állami-ny. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Papp Károly (1873-1963) geológus névbejegyzésével a címlapon, két térképen és a hátsó kötéstáblán jegyzeteivel.
15492.

3 000 HUF
Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1960, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
15493.

2 000 HUF
Grész Leó: Algebra és geometria. Bp., 1941, Németh József Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
15494.

1 600 HUF
Dr. Lévay Ede: Analytikai síkmértan. Pozsony-Budapest, 1901, Stampfel Károly kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15495.

1 600 HUF
Dr. Lassovszky Károly: A Mars bolygó. Tudományos Gyűjtemény 9. Pécs-Bp., 1924, Danubia Kiadása. Kiadói papírkötés, belsejében ex librisszel, illusztrált, kopottas állapotban.
15496.

1 400 HUF
König Dénes: Mathematikai mulatságok. Bp., 1905, Lampel R. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15497.

1 000 HUF
15498.

3 000 HUF
15499.

1 800 HUF
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Korabeli kopottas félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, számos szövegközti fametszetű illusztrációkkal.
15500.

4 000 HUF
15501.

3 000 HUF
15502.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF