15492.
288. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Erdélyi medence földigázkutatásai 1911-1913. (Három geológia munka egybekötve.) Dr. Böck Hugó: Az erdélyi medence földgázt tartalmazó antiklinálisairól. /Böhm Ferenc: A Nagysármás és kissármás községek határában végzett mélyfúrások leírása. / Jelentés az erdélyi medence földgázelőfordulásai körül eddig végzett kutató munkálatok eredményeiről II. rész 1. füzet. Bp., 1911-1913, Magyar Királyi Állami-ny. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Papp Károly (1873-1963) geológus névbejegyzésével a címlapon, két térképen és a hátsó kötéstáblán jegyzeteivel.