Books: Other languages

Number of items: 15

Goldschmidt, Thora: Bildotabuloj por la instruado de esperanto. Leipzig, 1921, Ferdinand Hirt & Sohn. Részben elváló, kopott papírkötésben
15710.

3 000 HUF
15711.

800 HUF
15712.

4 000 HUF
15713.

1 000 HUF
Ernst Weichert 2 db munkája: Der Dichter und die Jugend (é. n.); Von den treuen Begleitern. (1937). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15714.

800 HUF
Readers Digest: At Home with French, francia nyelvtanulási kézikönyv-csomag: nyelvkönyv, szótár, leckék, stb., dobozba rendezve, jó állapotban.
15715.

Reader's Digest: At Home with French, francia nyelvtanulási kézikönyv-csomag: nyelvkönyv, szótár, leckék, stb., dobozba rendezve, jó állapotban.

1 000 HUF
Johannes Gillhof: Jürnjakob Swehn der Amerikafahrer. Berlin, 1926, Dom. Kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince sérült, javított, a borítója kopottas, foltos, a szövegben némi ceruzás megjelölés, bejegyzés, egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, with damages, in german language.
15716.

100 HUF
0,27
0,29
15717.

1 000 HUF
Ignaz Kankoffer: Osterglöcklein. Bécs, 1861, Leop. Grund. Kiadói kopottas egészvászon kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, a könyvtest középen szétvált, foltos lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Linen-binding, damaged, in German language.
15718.

800 HUF
15719.

1 400 HUF
15720.

800 HUF
15721.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF