A protestántizmus Magyarországon I. rész. S. Szabó József: Történeti és helyzetrajz. II. rész. A protestáns szellem hivatása a Magyar Nemzet életében. Szerk.: Dr. Vida Gyula. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Wolfgang Beinert: A katolikus dogmatika lexikona. Bp., 2004, Vigilia. Fordították többen. A fordítást ellenőrizte és a magyar kiadást szerkesztette: Görföl Tibor, Lukács László. Kiadói karonált papírkötés. Újszerű állapotban.
Irsik Ferenc: Boldog emlékű Hám János szatmári püspök élete. Szatmár, 1894, 'Pázmány-Sajtó'. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér egész oldalas fotókkal illusztrálva, az elülső kötéstábla belsejére, utolsó oldalra, és a hátsó előzéklapon tollal firka.
Biblia Dalecarlica. Stockholm, 1965, HJ. Brolins Förlag. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, svéd, angol, francia, és német. / Paperbinding, in swedish, english, french, and german language.