https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 34
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1512017
15576
288
0
10000
Books: Social sciences
Other collectibles
Új Plutarch, vagy minden korok és nemzetek leghíresebb férfiai és hölgyeinek arcz és életrajza. I kötet.+ II. kötet hiányosan. A szöveg német eredetijét magyarázta Bajza. Pest, 1846. Hartleben, 308+4 p.+ 24+4 (acélmetszet) t.+48 p.+ 4 (acélmetszet) t. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, a díszcímlap hiányzik, a lapok egy része foltos, a lapok egy része restaurált, a második rész nem teljes, hiányos. A metszetek, a nürnbergi Carl Mayer munkái.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1511905
15577
288
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
José Ortega y Gasset: Korunk feladata. Bp., 1944, ABC Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
Starting price:
1 800 HUF
1488121
15578
288
0
3000
Books: Social sciences
Other collectibles
Jánosi Béla: Az aesthetika története. 1-3. köt. Bp., 1899, MTA. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1460955
15579
288
0
3600
Books: Social sciences
Other collectibles
Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1460984
15580
288
0
4000
Books: Social sciences
Other collectibles
Weber, Max: Gazdaság és társadalom. A megértő szociológia alapvonalai. 1. köt.: Szociológiai kategóriatan. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1515502
15581
288
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
Bölcseleti Közlemények 6. Aquinói Szent Tamás Társaság. Bp., 1940, Stephaneum-ny. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1518611
15582
288
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Dános Árpád-Kovács Gábor: A szociális eszmék fejlődése a modern szocializmusig. Bp., 1925, Pantheon Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, gerince ragasztott, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1321115
15583
288
0
100
Books: Social sciences
Other collectibles
dr. Wilhelm Stekel: A modern házasság. Ford. dr. Gartner Pál. Bp., 1931, Novák Rudolf és Tsa. 137 p. Kiadói papírkötésben. 1258332
15584
288
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Chilf Márk: Jean Paul és Johann Heinrich Voss, mint idillköltok. Bölcsészettudori értekezés. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt. 59 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1258358
15585
288
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Laziczius Gyula: Bevezetés a fonológiába. Bp., 1932, Magyar Nyelvtudományi Társaság. 109 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A hátsó borítón bejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1427943
15586
288
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Lux Gyula: A nyelv. Nyelvlélektani tanulmány. Budapest, é.n, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1258324
15587
288
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Klemm Antal: A mondattan elmélete. (székfoglaló) Bp., 1928, MTA. Kiadói papírkötésben, a gerinc hiányos.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment