15050.
288. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Budapest fürdői. Összeáll.: Fővárosi Mélyépítési Tervező Vállalat. Bp., é n., Pannónia. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.