15018.
288. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Deér József. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Kopottas kiadói aranyozott gerincű, egészvászon kötésben. A kötése picit meglazult, sérült.