15063.
288. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval.