15112.
288. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott