15053.
288. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félvászonkötésben. Egy lap enyhén sérült, az első előzéket vászonnal megerősítették.