15075.
288. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Roald Amundsen, Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926, Pantheon. 272 p. + 60 tábla + 1 térkép. Kiadói, kopottas aranyozott egészvászon kötésben.