10527.
288. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Karel Votlucka (1896-?):2 db ex libris Anna Votlucka, L Hrdina. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm, (2×)