5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1916 Diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár 1. 2 5. számu Forgalmi utasítás. Bp., Szénásy. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, foltos lapokkal, ceruzás jegyzetekkel.