Printed Materials

Number of items: 324

1952 Előjegyző zsebnaptár, mini, egészvászonkötésben.
12911.

1 200 HUF
3,11
3,43

12912.

32 000 HUF
82,90
91,43

1955 a Képes Sport 2. évf. 16. lapszáma, érdekes írásokkal
12913.

1 200 HUF
3,11
3,43

1956 Előjegyző zsebnaptár, mini, egészvászonkötésben.
12914.

1 200 HUF
3,11
3,43

1956 2 db újság a forradalom időszakából vegyes állapotban
12915.

1 400 HUF
3,63
4,00

1956 A Magyar Forradalmi Ifjúság röplapja + forradalmi kiáltvány, 2 db
12916.

2 400 HUF
6,22
6,86

1957-1965 11 db régi kártyanaptár, többségében Tottó-Lottó (6 db), Országos Takarékpénztár (2 db), Állami Biztosító, Csemge, Földművesszövetkezet.
12917.

2 000 HUF
5,18
5,71

Vegyes nyomtatvány tétel: Gyárfás Miklós Társasutazás c. verseskötete a szerző által aláírva, viseltes állapotban, Zádor István és Grantner Jenő művészek 1958-as kiállításának katalógusa Zádor István által aláírva, szakadt, viseltes állapotban, Benczédi Sándor szobrászművész életrajzát tartalmazó füzet.
12918.

1 000 HUF
2,59
2,86

1959 Magyar Államvasutak Jelzési Utasítás. Rendes-, széles-, és keskenynyomtávolságú közfargalmú, valamint korlátolt közforgalmú vasutak számára. Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, belül tollas jegyzetekkel, beragasztott javításokkal, kiegészítésekkel.
12919.

1 200 HUF
3,11
3,43

1959 Magyar Államvasutak Forgalmi utasítás rendes-, széles- és keskenynyomtávolságú közforgalmú, továbbá korlátolt közforgalmú vasutak vonatszemélyzete számára. Debrecen, Szabadság Lapnyomda. Kiadói félvászon-kötés, tollas feljegyzésekkel, beragasztott javításokkal-kiegészítésekkel.
12920.

1 200 HUF
3,11
3,43

1959 Magyar Államvasutak Miskolci Igazgatóság Közlekedési határozmányok I. rész. Miskolc, Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
12921.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1960 Színészek. Részben magyar, részben külföldieket ábrázoló képek, fotólapok, egy kettőn aláírással, Összesen kb 70 db albumba ragasztva
12922.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF