15490. 289. Closed Online auction Books: Architecture, Art
10 000 HUF
0 HUF
Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván