15615.
289. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.