15592.
289. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. II. Bp. 1891-1902. K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.