800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, in German language.