800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas, foltos borítóval.