2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.