15777. 289. Closed Online auction Books: Religion
1 400 HUF
0 HUF
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : moldován_péter