5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Tóth Tihamér összegyűjtött munkái. 1-2., 6-9., 11., 13., 18., 20. köt., összesen 10 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Kopott vászonkötésben.