Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dr. Közi-Horváth József: Nemzetiszínű pogányság. Budapest, 1937, Szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. Dr. Közi-Horváth József (1903-1988) római katolikus pap, országgyűlési képviselő a nemzeti szocializmus ellen írt röpirata.
P. Didon: Felbonthatatlanság és elválás. Fordította dr. Meggyesi Somogyi Aladár. Budapest, 1894, Petőfi könyvnyomda. Kiadói kopottas, foltos aranyozott egészvászon, aranyozott lapélekkel.
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbr...
Szent Biblia. Fordította Károl Gáspár. Bp., 1904, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, foltos címlappal, hiányzó elülső előzéklappal.
1929-1936 Vegyes vallási könyvtétel, 3 db: 1929 Képes Luther-Naptár. Szerk.: Németh Sámuel. XVII. évfolyam. Sopron, Székely és Társa. Kiadói javított gerincű papírkötés. 1935 Opus Terrae Sanctae. Ahol Jézus Járt. Bp., Szentföld Magyarországi Biztosi Hivtala. Kiadói kissé foltos papírkötés. 1936 A keresztút. Márton Lajos illusztrációval. h.n., Kalazantinus-rendház. Kiadói papírkötés.