Franciaország 1866-1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" jelzett Ag kitüntetés, zománcozással, mellszalagon (28x35mm) T:2 zománchiány /
France 1866-1955. "Order of the Academic Palms, Officer" hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (28x35mm) C:XF some enamel missing
2002. "Az Aranykor Kitüntető Cím arany, ezüst és bronz fokozata" aranyozott, ezüstözött, zománcozott tombak kitüntetések, mindhárom mellszalagon T:1-,2 /
Hungary 2002. "Golden Age Medal, Golden, Silver and Bronze Grade" gold palted, silver plated and enamelled tombac decorations with ribbon C:AU,XF
NMK 812;813;814.
Török Pál: Magyarországi Érem-és Plakettművészet 1850-1945. Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, 2011. Újszerű állapotban.
/ Pál, Török: Medal and Plaque Art in Hungary 1850-1945. Budapest, Hungarian Numismatic Collectors Society, 2011. In near mint condition.