cca 1595 Medvevadászat, rézmetszet, papír, Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605) után metszette Adriaen Collaert (1560 k. - 1618), a Venationes ferarum avium piscium (Antwerpen, Philips Galle) c. munkából (20. sz.), üvegezett fa keretben, 22,5×31 cm /
1595 Bear hunt, copper etching, on paper, engraved by Adriaen Collaert (1560 k. - 1618) after Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605), etching No. 20. from the work entitled "Venationes ferarum avium piscium" (Antwerp, Philips Galle), glassed, framed, 22,5×31 cm
cca 1900 A Habsburg uralkodó-család tagjairól készült nagyméretű litografált tablókép. A képen a központi alak Ferenc József mellett Ferenc Ferdinánd, Károly, Salvator, Otto, Lipót és Károly Lajos hercegek, feleségük és gyermekeik láthatóak. Üvegezett fa keretben, szép állapotban /
cca 1900 Large lithograpic image of the Habspurg Emperor's family. Emperor Franz Joseph and the princes. In glazed frame, in nice condition. 53x42 cm
1802 W.R. Bigg festménye után T Buike metszette, "Saturday morning Favourite Chickens Going to Market" színes rézmetszete, üvegezett keretben, kifakult színekkel, 45×57 cm