Jakab István László:"...hol sírjaink domborul..." Erdély magyar népi építészete. Bp., 1988, Skála Reklám Stúdió. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
V. N. Lazarev: A moszkvai ikonfestő iskola. Fordította Nagy Márta, és Szántó András Gábor. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Diversity of Voices. ESSL Art Award Cee 2015. Bécs, 2015, Sammlung-ESSL. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Újszerű állapotban./
Paperbinding, in English language.
Dr. Berecz Sándor: A képzőművészetek története
Gyomán, én. Kner Izidor. 199 l. 70 szövegközti metszett képpel és ábrával. Kiadói, préselt, egészvászon (Kner) kötésben. Jó állapotban
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
1953-1999 Vegyes kiállítási katalógusok, 15 db:
Mai Festészetünk. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából. Bp., é.n., Athenaeum-ny.
Molnár C. Pál. Bp., é.n., Műteremgaléria.
Mattis Teutsch János. Festmények és grafikák 1915-1925. Bp., é.n., Raiffeisen Galéria.
1953 Lucas Cranach emlékkiállítás. Bp., 1953, Országos Szépművészeti Múzeum.
1956 Szilágyi Jolán Gyűjteményes Kiállítása. Nemzeti Szalon. Bp., Egyetemi-ny., aláhúzásokkal.
1959 Erdős Géza. Békéscsaba, 1959, Békési Nyomda.
1959 A Drezdai Képtár Vendégkiállítása. Országos Szépművészeti Múzeum. Bp., 1959, Múzeumok Központi Propaganda Irodája.
1959 Sárdy Brutus festőművész kiállítása. Bp., 1959, Műcsarnok., Pátria-ny.
1961 Xantus Gyula festőművész kiállítása. Bp., 1961, Csók István Galéria, Pátria-ny.
1961 Barta Éva kerámikus és Sédy Mária textiltervező iparművészek kiállítása. Budapest, Fényes Adolf Terem. Bp., Révai-ny.
1982 Bakony-Balaton 1982. Budapest, Csontváry Terem. Bp., Képcsarnok.
1985 Nagy István Képtár. Nagy István Képtár Kiadványai 1. Szerk.: Bánszky Pál, Simon Magdolna. Baja, Türr István Múzeum. Készült 2000 példányban.
1986 Bánszky Pál: Örsi Imre. (1922-1979.) Naiv Művészek kismonográfiák 1. Kecskemét, 1986, Magyar Naiv Művészek Múzeuma.
1994 Kis legendárium a növekvő városból. Gellér B. István kiállítása. Vác, Nalors Kft.-ny.
1999 Alfred Hrdlicka. Szobrok, rajzok, festmények. Bp., 1999, Budapest Galéria.