dr. Cselőtei László, dr. Csider László, Csáky Antal: Kertészet. Budapest, 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. Jó állapotban.
Schlickeysen Gusztáv: Gyümölcs és kenyér. Az ember tudományos diatetikája. Fordította Moldován Árpád. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a könyvtest és a borító részben elvált, a kötése sérült.
Halász, Zoltán - Lang, George: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Jó állapotban./
Linenbinding, in paper cover, in german language.
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.