https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other Number of items: 380
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1487934
15796
290
0
1800
Books: Other
Other collectibles
Magyar sakktörténet 1-3. kötet. Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1532333
15797
290
0
1400
Books: Other
Other collectibles
Rabindranath Tagore: Növekvő hold-Eltévedt madarak-Átkelés. Fordította Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált papírkötések, szakadt, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1496213
15798
290
0
2000
Books: Other
Other collectibles
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1941, Révai. Illusztrált, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. Kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1496275
15799
290
0
3000
Books: Other
Other collectibles
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír borítóval, jó állapotban
Starting price:
3 000 HUF
1426859
15800
290
0
1400
Books: Other
Other collectibles
Bánóczi József: Kisfaludy Károly és munkái I. Budapest, 1882, Franklin-Társulat. Kiadói sérült gerincű aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1473817
15801
290
0
2000
Books: Other
Other collectibles
Gárdonyi Géza: Egri Csillagok. Bp., 1943, Dante. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói kissé viseltes, javított, sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1495827
15802
290
0
4000
Books: Other
Other collectibles
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1495809
15803
290
0
2200
Books: Other
Other collectibles
Magyar szókincstár. Rokon értelmű szavak, szólások és ellentétek szótára. Főszerkesztő: Kiss Gábor. Bp., 1999, Tinta. Második kiadás. Kiadói műbőrkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1495947
15804
290
0
3800
Books: Other
Other collectibles
Retorikai lexikon. Szerk.: Adamik Tamás. Pozsony, 2010, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
1496016
15805
290
0
3000
Books: Other
Other collectibles
Tolcsvai Nagy Gábor: Idegen szavak szótára. Bp., 2007, Oriris. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1496018
15806
290
0
3000
Books: Other
Other collectibles
Szemerkényi Ágnes: Szólások és közmondások. Bp., 2009, Oriris. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1495882
15807
290
0
4000
Books: Other
Other collectibles
Tótfalusi István: Magyarító szótár. Idegen szavak magyarul. Bp., 2011, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment