1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Blaskó Mária: Multvári leányok. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói foltos, kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.