4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Georg Ebers: Eine Aegyptische Königstochter I-III. Stuttgart-Leipzig, 1885, Deutsche Verlags-Anhalt. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven, márványozott lapélekkel./ Linen-binding, in German language.