1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.