2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár. Bp., é.n., Athenaeum Irod. és Nyomd. Rt., 191 p. Második kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.