15980. 290. Closed Online auction Books: Other
1 800 HUF
0 HUF
Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon kötés, kopottas borítóval.
Photo of the item taken by : vörös_iván