John Buchan: A fekete császár. Fordította Dr. Turchányi Tihamér. Azary Prihoda Alajos eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban. Jó állapotban.
Hugo Victor: 1793 I-III. Hernani. Fordította: Sziklay János, Kardos László. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
Surányi Miklós: Trianoni páva - A gyujtogató. Surányi Miklós Műveinek Emlékkiadása I. Budapest, 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Számozott, 381. példány! Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, 162+87 p. A gerince sérült, viseltes!