Hegedűs Lóránt: Glória. A szerző nagyanyjának dedikált példány. Bp., 1932. Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötésben, ex librissel és könyvről szóló beragasztott kritikával
Bessenyei György: Az embernek próbája. Kiad.: Harsányi István. Bp., 1912, MTA (Régi magyar könyvtár 30.). Papírkötésben, jó állapotban, felvágatlan példány.
Herczeg Ferenc: Sziriusz. Hincz Gyula rajzaival. Budapest, 1943, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 76 p. + 6 t. Készült Herczeg Ferenc nyolcvanadik születésnapjára, ezer számozott példányban. Fenti példány a 112. számú, kézzel számozott , a címlapon a szerző és az illusztrátor aláírásával jelzett példány. Kiadói félvászon kötésben. A borítója picit kopott.
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Lengyel András: A mindennapok szemüvegkészítői. Sajtótörténeti tanulmányok. Bp., 2013, Nap Kiadó (Magyar esszék). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Hevesi Sándor: Elzevir. Történet egy antikváriusboltból 3 felvonásban. Műkedvelők Színháza. Bp., é.n.[1928], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.
Jean de La Fontaine: Fables choises. Válogatott mesék. Fordította Radnóti Miklós. Kétnyelvű Remekművek 3. Bp., [1943], Franklin. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ex libris-szel. Első kiadás.