Books: Travelling, Local History

Number of items: 112

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Torontál Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n. (1911), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15000.

28 000 HUF
75,68
82,35
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Győr vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Budapest, é.n. (1910), Országos Monografia Társaság. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, intézményi bélyegzővel.
15001.

18 000 HUF
48,65
52,94
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Fiume és a Magyar-Horváth tengerpart. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n., Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15002.

20 000 HUF
54,05
58,82
15003.

3 000 HUF
15
Rados Jenő: Magyar kastélyok / Ungarische Schlossen / Châteux hongrois / Hungarian Castles. Bp., é. n., Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15004.

2 000 HUF
15005.

3 000 HUF
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott borítóval.
15006.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kissé kopottas címkével, az elülső szennylapon beragasztott népviseletes nyomtatvánnyal, ex-libris-szel. Jó állapotban.
15007.

4 200 HUF
11,35
12,35
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. Bp., é. n. Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
15008.

2 000 HUF
15009.

800 HUF
Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15010.

1 000 HUF
Voyage en Hongrie. Magyarországi utazás. Kodály Zoltán jegyzetfüzete 1906-1910. Szerk.: Sz. Farkas Márta. Bp., 1983, Magyar Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15011.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF