Osztrák-Magyar Monarchia ~1880-1916. "Szolgálati időm emlékére / Ferenc József Ausztria császára, Csehország és a többi királya, Magyarország apostoli királya" Br emlékérem (26mm) T:3 ly., ü. Austro-Hungarian Monarchy ~1880-1916. "Zur Erinnerung an Meine Dienstzeit / Franz Joseph Kaiser v. Österreich, König von Bohemien etc. Apostolische König von Ungarn" Br commemorative medallion (26mm) C:F hole...
1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Augusztus" Cu propaganda érem füllel (27mm) T:2- ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 August" Cu propaganda medal with ear (27mm) C:VF glue mark
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "4. Hadsereg hadjárata 1914-15" vas sapkajelvény hátoldalon "GURSCHNER WIEN" gyártói jelzéssel (38,5x25mm) T:2- rozsda Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Feldzug 4. Armee 1914-15 - Viribus Unitis (Expedition of the 4th Army)" iron cap badge with makers mark "GURSCHNER WIEN" on the back (38,5x25mm) C:VF rust
1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!