Number of items: 43
1529765
11058
290
Other collectibles
Herendi OTP-s virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x8,5 cm
1 200 HUF
1529776
11059
290
3200
Other collectibles
Herendi falitányér, részben biszkvit, szignóval, márkajelzés nélkül, eredeti dobozában, d: 15,5 cm
3 200 HUF
1529631
11060
290
Other collectibles
Herendi tálka és lámpa talp, 2 db, az egyik Eton mintás, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm és 12,5 cm közti méretben
1 000 HUF
1529737
11061
290
50000
Other collectibles
Herendi hiányos étkészlet és teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott, rózsákon apró lepattanásokkal, összesen: 32 db
50 000 HUF
1473755
11062
290
60000
Other collectibles
60 000 HUF
1528139
11063
290
Other collectibles
Zsolnay piros pöttyös hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
6 000 HUF
1529158
11064
290
Other collectibles
5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
5 000 HUF
1529233
11065
290
Other collectibles
Zsolnay Sissy mintás csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5×11,5 cm
3 000 HUF
1511641
11066
290
Other collectibles
2 400 HUF
1511645
11067
290
Other collectibles
2 400 HUF
1528186
11068
290
Other collectibles
Hollóházi tortatál, matricás, jelzett, enyhén kopott aranyozás, d: 32 cm
1 800 HUF
1528032
11069
290
Other collectibles
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:18 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m