4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Díszes aranyozott teás csésze és alj, aranyozott, kézzel festett, jelzés nélkül, javított, kopott, csésze: m: 9 cm, d: 8 cm, alj: d: 15 cm.