28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
cca 1890 Fischer Ignác korsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint