60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
cca 1910 Zsolnay Orfeusz és Euridiké, formába öntött fehércserép, ökörvér mázas, jelzett (körpecsét), restaurált, formaszám: 8819, m:28 cm / Zsolnay Orpheus and Euridice. Restored.