Ex libris - small-graphics
Number of items: 48
1419178
10536
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Torró Vilmos (1935-2001): Vas Lehel könyve. Színes rézkarc, papír, jelzett, 8x5 cm
1 200 HUF
1419234
10537
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Väino Tönisson(?-?): Ex libris Aadu Ritso Pere. Fametszet, papír, jelzett, 9x7 cm
1 200 HUF
1517676
10538
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, klisé, jelzett a klisén, 7,5×6,5 cm
2 000 HUF
1419217
10539
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Silvi Väljal(1928-2014): Ex libris Jan Gastmans. Linó, papír, jelzett, 12x7 cm
1 200 HUF
1427085
10540
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Karel Votlucka (1896-?):2 db ex libris Anna Votlucka, L Hrdina. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm, (2×)
1 200 HUF
1419203
10541
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5 cm
1 200 HUF
1531630
10542
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Budavári utca, rézkarc, papír, számozott (8/100), 6,5×7,5 cm
1 400 HUF
1479386
10543
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
4 db ex libris, kettő jelzett ( Halász, Zöldi), rézkarc, fametszet, 9×5-10×6 cm
1 200 HUF
1531506
10544
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
3 db ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 és 15x10 cm
1 400 HUF
1409213
10545
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
3 db ex libris, linó, fametszet, klisé, kettő jelzett a nyomaton, 9×8-11×8 cm
1 000 HUF
1409170
10546
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
3 db háború előtti ex libris, klisé és linó, jelzettek a nyomaton, 5×7- 12×8 cm
1 000 HUF
1409189
10547
290
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
2 db háború előtti ex libris, klisék, egyik jelzett (Pery) a klisén, 12×4-13×8 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m