1835 Bajor és Würtembergi királyságok 'sa' Badeni Nagy Hertzegség földképe. Kissé viseltes, szakadt állapotban, 35x48cm/ 1835 Bavaria and Württemberg kingdoms 'and the' earth picture of the Grand Duchy of Baden. Slightly worn, 35x48cm
1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, Osztrák Németalföld térképe, 12. sz. tábla, kézzel festett, vászonra kasírozva, sérült, 60×136 cm / 1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, chorographic map of the Austrian Netherlands, table No. 12., handpainted, on canvas, damaged, 60×136 cm