12563. 290. Closed Online auction Military
1 200 HUF
11
0 HUF
K. Gaspar: Cordovado, az osztrák-magyar laktanya épülete, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×23 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván