10031. 290. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Bihari Gábor (1975- ): Nem jön ma már a zsákos ember érted, vegyes technika, fa, jelzett, keretben, 40×27,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván