10272. 290. Closed Online auction Paintings and graphics
34 000 HUF
0 HUF
Victor Vasarely (1908-1997): BO-RA. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XII/XX), keretben, 56×49 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván